O nás

Lukratívne jazdenie za priateľné ceny. V našej ponuke nájdete
kategórie základných a exkluzívnych prémiových značiek
luxusných a športových áut.

Kto sme ?

Sme 365 car a ponúkame vám komfortné a flexibilné služby prenájmu lukratívnych áut. V našom tíme máme špecialistov na prenájom luxusných vozidiel ktorí su pripravení vyhovieť požiadavkam aj pre tých najnáročejších.

Ponúkame službu letiskový transfer – vďaka ktorej sa vyhnete dlhému čakaniu na taxík a strate vášho času. Už viacej sa nemusíte strachovať o váš odvoz z letiska, po vystúpení z lietadla môžete vystúpiť s istotou, vaše auto bude pripravené na miste a prichystané. O váš odovoz sa postará profesionálny šofér ktorý vás dopraví na vami požadované miesto. táto služba je ideálna hlavne pre vaše obchodné stretnutia, kde je vašou nevyhnutnosťou aby ste prišli na čas.

Takmer všetky z našich vozidiel sú vybavené platnou diľničnou známkou pre SR a navigačným systémom gps.

Často kladené otázky
Podmienkou pre prenajatie vozidla ako fyzická osoba je potrebné doložiť platný doklad OP a VP. Právnická osoba nám musí predložiť výpis z OR. ( postačuje elektronický ) a platné doklady OP a VP vodiča.
Podmienka je byť držiteľom vodičského preukazu min. 2. roky. V prípade nesplnenia týchto podmienok je možné požiadať o výnimku za príplatok.
S prenajatým vozidlom je možné vycestovať do zahraničia v rámci EU, do niektorých krajín je potrebné si od nás vyžiadať splnomocnenie. Vycestovanie mimo EU je možné iba s našim súhlasom a na vyžiadanie.
Depozit Vám bude vrátený ihneď na mieste, pri vrátení a skontrolovaní vozidla.
Áno je možné prenajať si vozidlo aj na faktúru ako právnická osoba.
Áno samozrejme, našim stálim zákazníkom poskytujeme zľavy za ich dôveru, že sa ku nám vracajú.